3 oktober, 13:30-15:30 –  toneelleesclub010 leest De Theatermaker

De zomerstop is voorbij, Toneelleesclub010 start een nieuw seizoen! Theatermaker Brecht Hermans heeft weer een mooie lading toneelstukken klaarliggen. We starten met een toepasselijk stuk: De Theatermaker van Thomas Bernhard, een parodie op theater. We zien een narcistische theaterregisseur die aan het eind van zijn carrière in de provincie moet spelen. Hoe kan zijn “meesterwerk” daar tot zijn recht komen? De brandweer zal toch wel het lampje van de noodverlichting uitzetten voor hem? Haal je meest bombastische bulderstem maar boven, want we gaan lekker schmieren met De Theatermaker.

Gastlezer deze maand is ontmoetingskunstenaar Parel Strik. Zij zet kunst in om mensen bij elkaar en in gesprek te brengen. Hé, net als de Toneelleesclub! Daarom vinden we het heel fijn dat Parel erbij is.

Inloop 13:00, aanvang 13:30 uur. Deelname is gratis. Iedereen is welkom – goede en minder goede lezers, geen toneelervaring nodig. Aanmelden via brecht@toneelleesclub.nl